Szanowni Państwo,

W związku z aktualną sytuacją sanitarno-epidemiologiczną, w trosce o bezpieczeństwo pacjentów oraz ich bliskich, korzystających z naszych usług, informujemy, że wizyty stacjonarne tak u lekarza neurologa dziecięcego, jak i w pracowni EEG, zostały wznowione. Jednakże wciąż obowiązują warunki epidemiologiczne, czyli obowiązkowe dezynfekcja rąk przy wejściu do centrum RH+ oraz obowiązkowe noszenie maseczek, zakrywających nos i usta, a także ograniczenie liczby osób wchodzących do gabinetu 1 rodzic + 1 dziecko.

Prosimy także o przychodzenie na ściśle umówione godziny, by jak najbardziej ograniczyć możliwości kontaktu między pacjentami.

Wobec wciąż istniejących obaw przed zachorowaniem na COVID19 u niektórych pacjentów dr n. med Bogusławy Zelwiańskiej, nadal istnieje także możliwość uzyskania porady telefonicznej, zwanej dalej telewizytą. Jest to obowiązująca, ale wciąż nowa forma wizyty. Jednakże należy mieć świadomość, że ten system wciąż jest obecnie najbezpieczniejszą formą kontaktu.

W celu umówienia wizyty do pani Doktor Zelwiańskiej proszę wysłać sms na nr 730 407 215.

W wiadomości sms należy podać imię i nazwisko dziecka, planowaną formę wizyty (stacjonarna/ telewizyta) oraz informację, że Rodzic/Opiekun pacjenta zapoznał się z informacjami o RODO i wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych pacjenta.

(szczegółowe informacje o RODO znajdują się na stronie RH+ oraz poniżej na stronie neuroeegmed.pl, a także na fb pod adresem @neuroeegmed).

Sms ten trafia bezpośrednio do dr Bogusławy Zelwiańskiej, jest Ona wyłącznym adresatem i dysponentem tej wiadomości. W odpowiedzi pani Doktor otrzymacie Państwo zwrotny sms z propozycją daty i godziny wizyty/ telewizyty. Podczas telewizyty istnieje możliwość zdalnego wystawienia e-recepty. Drogą smsową/mailową otrzymacie Państwo w razie potrzeby kod recepty, a także rachunek fiskalny/fakturę.

Tutaj proszę pobrać zgodę na przetwarzanie danych pacjenta:

Zgoda-na-przetwarzanie-danych-osobowych-Neuroeegmed

Zgoda-na-przetwarzanie-danych-osobowych-Prywatna praktyka

PRACOWNIA EEG

Zasady rejestracji na badania EEG pozostają niezmienione. W przypadku wizyty na badanie, także obowiązuje ścisły reżim sanitarny, czyli dezynfekcja rąk przy wejściu do centrum, zakładanie maseczek, obejmujących nos i usta oraz ograniczenie liczby osób wchodzących do gabinetu 1 rodzic+ 1 dziecko.

Renata Grzyb, technik elektroradiologii

badanie EEG wykonywane jest: pn (15-19), czw (15-19)

Rejestracja telefoniczna na badanie EEG od poniedziałku do piątku w godz. 15-19

tel. 730 407 220
e-mail: nemrejestracja@gmail.com